Прибуток Приклад
Ев = 100000
П = 0,2
Чд = 320
Чг = 10
Ач = (100000 + 20000): 320: 10 = 37,5 грн.
Визначається за формулою:
∑П = (Ц-С) Вп
де Ц – ціна послуги (товару);
С – собівартість;
Вп – обсяг наданих послуг (обсяг реалізації продукції).
Рентабельність послуг (Рп )
Рп = х 100;
Рентабельність виробництва
Рвир =
де Пб – балансовий прибуток;
Фо – основні виробничі фонди;
Он – оборотні нормовані засоби.
Висновки
1. Собівартість це синтезуючий показник, який характеризує ефективність діяльності організацій, підприємств.
2. Собівартість встоновлюється методом витрат.
3. В сфері ФКіС широко застосовується ккошторисний метод встановлення витрат.
4. Загальними показниками ефективності діяльності є прибуток – абсолютний показник і рентабельність – відносний показник прибутковості.
<== предыдущая лекция
|
следующая лекция ==>
|
Поделиться с друзьями:
Дата добавления: 2014-01-11 ; Просмотров: 389 ; Нарушение авторских прав? ; Мы поможем в написании вашей работы!
Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет